bo.orsitaning.ru

Masažer za ... mačke?!?

Video: Masaža kompleks Satit Senses 2.0

massazherTumbler Cat

Svi mi imamo precizan prikaz onoga što masažer. Mnogi od nas čak i koristiti ovo čudo tehnologije. Dosadne reklame na televiziji nas stalno podsjeća da masažer "Tijelo kipar" Samo nam treba. Masažeri za ljude ima toliko, tijelo masažer, nogu za vitak stas, lista je beskrajna.

Ali ono što je bilo moje iznenađenje kada je na mjestu jedne internetu sam pronašao pet shop Tumbler Cat! Da, da, nemojte se iznenaditi, ovaj masažer dizajniran je posebno za našeg voljenog ljubimce. Na moje iznenađenje nije bilo granica. Nisam mogao ni zamisliti da proizvođači cat Pribor pretpostavio ranije. Isprva nisam uzeo ozbiljno moderan novost, ali nakon čitanja sažetka na uređaj, shvatio sam da bi to moglo biti korisno akvizicija za naše učenike.

Kako se ispostavilo, naši kućni ljubimci su jako draga masaža. Češće nego ne dobiju kroz udaraca, sjećam kako je lepa mačke počnu da prede kada ih pet. Koža mačaka je povećana osjetljivost zbog specifičnih receptora nalazi na njemu.

Masažer za mačke

Masažer za mačke dovesti svog ljubimca puno zabave. To je centar za masažu, koji će omogućiti vaš ljubimac nije samo briga za svoju kosu, već će stimulirati njegov desni. Proizvođači fine masažera je uzeo u obzir sve karakteristike naše kućne ljubimce, i dao mu je sa posebnim ladicu mačja trava,  na koje su naši kućni ljubimci nisu ravnodušni.

cat masažer

U praksi je utvrđeno da masažer za mačke Ima na našim učenicima blagotvoran učinak. Na primjer, zabrinuti i uplašeni mačka, nakon nekoliko sjednica masaža, vrši maser, zaradio mir i prestao biti uplašeni i iznenadne glasne zvukove.

Uz pomoć masaža može pomoći osloboditi vaš ljubimac umora. Masažer i savršeno odgovara za energetsku obnovu naših kućnih ljubimaca.

Masažer za mačke

Video: 10 korisne proizvode za mačke sa Aliekspressa / Najbolje stvari sa Aliekspressa

Sistem komplet masaža uključuje različite umetaka za intenzivnu masažu lica i vrata naših kućnih ljubimaca. Posebna gumenim vrhom će pružiti masažu desni i masažu mat je idealan za masiranje stopala. Catnip, koji je uključivao i masaža će vam pomoći vaš ljubimac naviknu na inovacije, i naučite da uživate u masaža!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako masirati vaša mačka?Kako masirati vaša mačka?
Masaža je korisna čak i mačkeMasaža je korisna čak i mačke
ElektrokotElektrokot
Kako napraviti mačka masaža?Kako napraviti mačka masaža?
Masaža mačka u toplotuMasaža mačka u toplotu
Kako masaža vašeg psa?Kako masaža vašeg psa?
Sink za mačkeSink za mačke
Čitaoci pišu. Broj 22Čitaoci pišu. Broj 22
Zašto mačka pereZašto mačka pere
Masažer za mačkeMasažer za mačke
» » Masažer za ... mačke?!?

© 2011—2018 bo.orsitaning.ru